Preskočiť na obsah
MRA betón

Priemyselná výroba

MRA betón s. r. o.

Výroba transportného betónu

Sídlo
Sverepec
Od roku
2009
IČO
44 794 819

MRA betón

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Sverepec 365, 017 01
Na trhu od
30. mája 2009
IČO
44 794 819
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 23.63)
Výroba transportného betónu

Firma v číslach

17
rokov na trhu
2009
rok vzniku
17
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte MRA betón

MRA betón, s. r. o. sídli na adrese Sverepec 365, 017 01. Zapísaná je od 30. mája 2009 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Výroba transportného betónu“ (23.63). Predmet činnosti tvorí 17 položiek, napríklad výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu, uskutočňovanie stavieb a ich zmien a prípravné práce k realizácii stavby.

Základné údaje

Obchodné meno
MRA betón, s. r. o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
44 794 819
DIČ
2022828225
Dátum vzniku
30. mája 2009
Sídlo
Sverepec 365, 017 01
Obchodný register
Okresný súd Trenčín, oddiel Sro, vložka č. 21697/R
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 23.63)
Výroba transportného betónu

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa MRA betón zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 17 položiek.

  • Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu

  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien

  • Prípravné práce k realizácii stavby

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu

Zobraziť všetkých 17 položiek predmetu činnosti
  • Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • Diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel
  • Oprava karosérií
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Vnútroštátna nákladná cestná doprava
  • Vedenie účtovníctva
  • Skladovanie a uskladňovanie
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Prenájom hnuteľných vecí

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli MRA betón, s. r. o.?

Sídlo je na adrese Sverepec 365, 017 01.

Čím sa MRA betón, s. r. o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Výroba transportného betónu“ (23.63). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu; uskutočňovanie stavieb a ich zmien; prípravné práce k realizácii stavby; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.

Aké je IČO – MRA betón, s. r. o.?

IČO je 44 794 819, DIČ 2022828225.

Kedy vznikla MRA betón, s. r. o.?

Vznik: 30. mája 2009. Na trhu pôsobí 17 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Sverepec 365, 017 01

Registrový súd: Okresný súd Trenčín

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre MRA betón, s. r. o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese mra-beton.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.